نوپایی و ماهیت بازار ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین باعث شده تا همواره نیاز به یک راهنمای کامل برای کاربرانی که قصد کسب سود از این بازار را دارند، حس شود؛ بارها دیده شده که افراد به صورت احساسی و صرفاً با توصیه دوستانشان وارد حوزه تریدینگ یا ماینینگ شده‌اند و متأسفانه دچار ضرر‌های زیادی شده‌اند. دوره "ارزهای دیجیتال فرصتی برای همه" قصد دارد مخاطبین را با بازار نوظهور کریپتوکارنسی آشنا کند و در این دوره ما مروری بر بلاکچین و بازار کریپتوکارنسی، مدیریت سرمایه، دانش بنیادی از ارزهای دیجیتال و تحلیل تکنیکال خواهیم داشت.


سرفصل های دوره


نگاه کلی به بازار و رمزارزها

آشنایی با صرافی ها و کیف پولهای ارز دیجیتالی

مروری بر استخراج رمزارزها

مروری بر تحلیل فاندامنتال و کسب درآمد از معاملات رمزارزها

عرضه اولیه کوین و توکن ها ICOs & IEOs

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه

کاربردهای عملیاتی رمزارزها در نقل و انتقالات بین الملل


اهداف دوره


هدف از برگزاری این دوره، آشناسازی مخاطبین با بازار نوظهور کریپتوکارنسی و ارایه دید کلی نسبت به جنبه هایی از مهارتهای معامله گری مانند مروری بر بلاکچین و بازار کریپتوکارنسی، مدیریت سرمایه، دانش بنیادی از ارزهای دیجیتال و تحلیل تکنیکال می باشد.

این دوره قابلیت اجرا در یک کارگاه 6 ساعته را داشته که بخش تحلیلی آن (سرفصل شماره 6) خود به تنهایی میتواند در یک کارگاه 6-8 ساعته مستقل، تحت عنوان دوره پیشرفته به مخاطبین ارایه گردد.

هدف از برگزاری این دوره ، آشنا سازی مخاطبین با بازار نوظهور کریپتوکارنسی و ارایه دید کلی نسبت به جنبه هایی از مهارتهای معامله گری مانند مروری بر بلاکچین و بازار کریپتوکارنسی، مدیریت سرمایه، دانش بنیادی از ارزهای دیجیتال و تحلیل تکنیکال می باشد.