فناوری بلاک‌چین چگونه کار میکند؟

بلاک‌چین زنجیره‌ای از بلوک‌ها برای ثبت و گزارش داده‌ها و اطلاعات است. به علت توزیع‌پذیری این فناوری، تغییر و حذف اطلاعات در آن‌ به سختی صورت می‌پذیرد. با توجه به پیشرفت روزافزون این تکنولوژی، انجمن بلاک‌چین خراسان به آموزش فناوری بلاک‌چین پرداخته است.

استخراج

تکنولوژی بلاک‌چین

رمز ارزها

قرارداد هوشمند

آموزش استخراج به بررسی و آموزش قوانین مربوط به استخراج و همچنین آموزش نحوه فعالیت به‌عنوان ماینر پرداخته است. انجمن بلاکچین خراسان بیشتر سعی نموده در کنار آموزش اصول استخراج به مبتدیان، آموزش‌های خود را با رویکرد افزایش دانش متخصصین حوزه استخراج ارائه دهد.

آموزش تکنولوژی بلاکچین ارائه شده، نه‌تنها برای افرادی که مبتدی هستند، مناسب است؛ بلکه در انجمن بلاکچین خراسان سعی شده است که به‌روزترین اطلاعات مربوط به تکنولوژی بلاکچین نیز در اختیار متخصصین این حوزه قرار گیرد.

آموزش رمز ارزها، به آموزش چگونگی کار و نحوه‌ی خرید و فروش رمز ارزهای مختلف (بیت کوین، تتر، اتریوم و ...) پرداخته است. تحلیل و بررسی دغدغه‌های حوزه تبادل معاملات دیجیتال بر پایه رمز ارزها ازجمله مواردی است که در این بخش بررسی شده‌است.

آموزش قرارداد هوشمند به بررسی، تحلیل و آموزش مباحث مربوط به توسعه‌ی قرارداد هوشمند در حوزه فناوری بلاکچین می‌پردازد. در بخش آموزش قرارداد هوشمند انجمن بلاکچین خراسان، سعی شده است از قرارداد هوشمند و اتریوم که بستر انجام قرارداد هوشمند محسوب می‌شود اطلاعات به روز ارائه گردد.

مقالات آموزشی